Tohle není láska

5. prosince 2014 v 20:34 |  Diary of an over-thinking sloth
Nechtěla jsem to nejdřív udělat. Ale musela jsem. Proč bych tě měla zdržovat sama sebou, když vím, že se hodíš k někomu jinému? Nejdřív jsem litovala, hořce. Přemýšlela, jak vrátit to, co bylo.
Ale to už nešlo, nikdy nepůjde. Udělala jsem správně.
Možná mě nenávidíš, možná jsi mnou zklamán, možná už jsi zapomněl.
Věř, že já nezapomenu.

Představ si nás.. Vidíš ten pár před sebou? Co ti nesedí? Ty to ještě nevidíš? Dva cizinci, co si na pár chvil zkusili propojit životy. Ta holka moc kecá a neví co, ten kluk se usmívá (s ďolíčky), ta holka moc přemýšlí, ten kluk se usmívá (s moc hezkými ďolíčky).

Držet tě za ruku mi bylo nejdřív potěšením, ale ten den mi to připadalo, jako bych tě držela od toho, co na tebe čeká. Přišlo mi to nefér ti o tom neříct. Neprobutit tě a neupozornit, že to co tady celou dobu plácáme, není láska.

Stáli jsme tam spolu a hleděli si do očí. Já přemýšlela o tom, jak mizerná přítelkyně asi jsem a ty? Ty ses usmíval..

Když jsem to vyslovila a slova dolehla k tobě, chtěla jsem si vyrvat vlasy, chtěla jsem na sebe křičet, chtěla jsem zmáčknout Preview, ale bohužel (nebo bohudík?) Preview v životě nalézt nemůžeme. Nebo alespoň Pause, abych si mohla rozmyslet, co vlastně dělám, ale ani to jsem nenahmatala. Stála jsem před tebou a říkala slova, kterými jsem si nebyla jistá, ale šla ze mě přirozeně, a tak jsem jim věřila.

Vím, že jsem udělala správnou věc. Vím, že najdeš někoho, kdo tě bude doplňovat lépe než já, kdo ti dá svoje srdce.
Jsem asi ještě moc mladá, abych se dokázala zamilovat, abych dokázala dávat víc než brát.

Ale ničeho nelituju. Ani konce, ani začátku. Bylo to s tebou jako Hop on, hop off. Příliš rychle jsme do toho skočili a stejnou rychlostí opustili palubu. Ale svézt se s tebou mi bylo potěšením.
Doufám, že se ještě někdy uvidíme a ty se budeš zase usmívat. Usmívám se teď taky.
Tohle je dopis na rozloučenou, třeba si ho přečteš, třeba už si ani nepamatuješ adresu mého blogu, ale přišlo mi správné vypustit do světa slova, která jsem tehdy spolkla.

Děkuju Ti za všechno.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama