Perfectní smysl

1. března 2012 v 20:06 |  Diary of an over-thinking sloth

Milí návštěvníci, návštěvnice.
Právě jsem zhlédla film Perfect sence. Nevím, kolik vás ho znáte, nebo jste o něm slyšeli, každopádně kdo neviděl a není tak citlivý jako já, určitě zkoukněte!
Popisuje příběh světa, napadený nemocí, jež postupně ztrácí vaše smysly. Nejprve vás zahltí smutkem, pak ztratíte čich, zachvátí vás pocit neskutečného hladu a vy naposledy zažijete, co je to chuť, začnete být agresivní, podráždění, vzteklí a zmizí vám sluch a naposledy se začnete radovat, jste na chvilku chvilinku učiněni šťastnými a pak ztratíte zrak.
Je neuvěřitelné, jak moc mě film dostal. Naprosto mě odrovnala síla lidí v něm. Měli tolik energie a chuti žít, až se mi chtělo plakat.
Hlavním zamilovaným hrdinům na konci filmu zbude už jen to, že cítí jeden druhého. Cítí lásku.
No jen si to představte: nevidíte, neslyšíte, necítíte, nechutnáte. Jak někdo s takovým handicapem může mít odvahu dál žít?

Nemůžu ani říct jak moc si vážím všech smyslů. Každý je důležitý, každým poznáváme svět, každý je zakořeněn hluboko v nás, a bez nich jsme troska, ale tento film ukazuje, že láska a víra z vás trosku neudělá. Posílí vás.
Na konci jsem to vážně nevydržela a moje slzní kanálky se mnou neměly slitování. Jsem měkká a přecitlivělá, ale rozhodně film doporučuju, za těch pár slz mi to stálo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama